Hallitus

 

 

HVSSYn hallitus vastaa yhdistyksen käytännön toiminnasta. Hallituksen jäsenet valitaan kahdeksi vuodeksi kerrallaan yhdistyksen syyskokouksissa siten, että kerrallaan noin puolet hallituksen jäsenistä on erovuoroisia.

 

HALLITUS 2018

 

Puheenjohtaja
Juhani Parkkari
050 583 5554
juhaniparkkari@gmail.com

Pekka Kyrenius
040 573 1626
pekka.kyrenius@aalto.fi

Marja Rikman-Koski
040 594 7411
marjarikman@gmail.com

Keijo Koikkalainen
050 528 8590
keijo.koikkalainen@kolumbus.fi

Jukka Lehtiranta
050 487 1344
jukka.lehtiranta@nsn.com

Petri Lemmetty
050 348 1909
petri.lemmetty@gmail.com

Sari Jusslin
040 563 2376
sarijusslin@gmail.com

Petri Smolander
040 729 5526
petri.smolander@welho.com

Sam Widlund
045 358 3582
sam.widlund@widlund.fi

 

Kutsuttuna hallituksen kokoukseen

Rahastonhoitaja ja nimenkirjoittaja
Greta Nikkilä
040 722 8120
greta.nikkila@gmail.com

Helsingin Pelastuslaitoksen pysyvä edustaja
Jari Markkanen
050 430 6304
jari.markkanen@hel.fi
PL 112, 00099 Helsingin kaupunki

Viljami Vuorela
050 494 8439
viljami.vuorela@helpe.fi

Sihteeri,  1.4.2018 alkaen
Maarit Willberg
040 581 6699
maarit.willberg@gmail.com