Hallitus

 

 

HVSSYn hallitus vastaa yhdistyksen käytännön toiminnasta. Hallituksen jäsenet valitaan kahdeksi vuodeksi kerrallaan yhdistyksen syyskokouksissa siten, että kerrallaan noin puolet hallituksen jäsenistä on erovuoroisia.

 

HALLITUS 2019-01-01 alkaen

Puheenjohtaja
Jukka Lehtiranta
050 487 1344
jukka.lehtiranta@gmail.com

Pekka Kyrenius
040 573 1626
pekka.kyrenius@aalto.fi

Marja Rikman-Koski
040 594 7411
marjarikman@gmail.com

Keijo Koikkalainen
050 528 8590
keijo.koikkalainen@kolumbus.fi

Petri Lemmetty
050 348 1909
petri.lemmetty@gmail.com

Sari Jusslin
040 563 2376
sarijusslin@gmail.com

Petri Smolander
040 729 5526
petri.smolander@welho.com

Mika Rahikainen
040 747 6013
mika.rahikainen@me.com

Maarit Willberg
040 581 6699
maarit.willberg@gmail.com

 

Kutsuttuna hallituksen kokoukseen

Rahastonhoitaja ja nimenkirjoittaja
Greta Nikkilä
040 722 8120
greta.nikkila@gmail.com

Helsingin Pelastuslaitoksen pysyvä edustaja
Jari Markkanen
050 430 6304
jari.markkanen@hel.fi
PL 112, 00099 Helsingin kaupunki